Зворотній зв'язок
Тема alt
Грудне вигодовування
Молочні суміші
Прикорм
Порушення травлення
Код верифікації
Надіслати
Більше 120 років експертизи в дитячому харчуванні
Nutricia — визнаний європейський лідер на ринку дитячого харчування. Більше 110 років експерти Nutricia створють безпечні та якісні молочні суміші, каші та інші продукти дитячого харчування, використовуючи найсучасніші технології та дотримуючись чітких міжнародних стандартів на 23-х заводах світу.
Ми за грудне вигодовування
Грудне молоко є найкориснішим харчуванням для дитини. Воно містить усі необхідні для малюка поживні речовини. Кoмпанія Nutricia повністю підтримує ідею про користь грудного вигодовування.
Наша місія
Ми віримо, що харчування в перші 1000 днів життя, від моменту зачаття й до досягнення 2-річного віку, закладає основу здорового розвитку дитини. Тому всі зусилля компанії Nutricia спрямовані на реалізацію головної мети — забезпечення здоров'я нації через якісне харчування якомога більшої кількості дітей.
alt
Компанія
зі 120-річною
історією
З 1896 року компанія Nutricia виробляє молочні суміші для новонароджених.
Історія компанії alt
alt
Інновації на основі наукових досліджень
Компанія Nutricia проводить наукові дослідження в галузі дитячого харчування, які допомагають зробити революційні відкриття та змінюють життя мільйонів дітей.
Детальніше alt
Наші експерти
alt alt alt
alt
Кондрашина Оксана
Миколаївна
Педіатр-неонатолог, 14 років стажу
Гринюк Олена
Миколаївна
Участковий педіатр, 30 років стажу
Митрофанова Тетяна
Адамівна
Дитячий пульмонолог, 21 рік стажу
alt
Безкоштовна консультація педіатра на «Лінії підтримки Nutricia»
alt
Запитайте
експерта!
alt
Більше порад
в Nutricia club!
Продукція компанії Nutricia
Для реалізації головної мети - забезпечення здоров'я нації через якісне харчування якомога більшої кількості дітей - компанія Nutricia випускає широку лінійку дитячих сумішей, каш та інших продуктів дитячого харчування з урахуванням вікових потреб малюків.
alt
Nutrilon
+
Nutrilon
з унікальним комплексом Pronutra +
Дитячі суміші Nutrilon з унікальним комплексом Pronutra +, який зміцнює імунітет малюка для захисту від бактерій і вірусів, а також стимулює розвиток зору, нервової системи і головного мозку. Nutrilon - розумний вибір для майбутнього дитини.
alt
Nutrilon
Базові суміші
alt
Nutrilon
Спеціальні суміші
alt
Nutrilon
Каші
alt
Milupa
+
Milupa
смачне і корисне харчування
Уже понад 80 років дитяче харчування Milupa користується популярністю серед мам і дарує смак і користь натуральних продуктів малюкам Німеччини, Іспанії, Австрії, Греції, Угорщини, Румунії, Швейцарії та інших країн. Наразі вже кожна 3-тя українська мама обирає каші, суміші та печиво Milupa для свого малюка.
alt
Milupa
Молочні суміші
alt
Milupa
Каші
alt
Milupa
Хлібці і печиво
alt
Milupa
пюре
alt
Малиш
+
Малиш
дитяча молочна суміш
Склад сумішей ТМ «Малиш» ретельно підібраний з урахуванням всіх вітамінів, мікроелементів, мінералів і амінокислот, які необхідні дитині для здорового росту і своєчасного розвитку.
alt
Малиш
Молочні суміші
Придбайте продукцію в нашому онлайн-магазині!
До магазину! alt